שיניים תותבות עם חיזוק על ידי שתלים

האם אתם סובלים ממחסור שיניים בפה? האם אתם מעוניינים לשפר משמעותית את איכות החיים וליהנות ממראה אסתטי ומפה מלא בשיניים? ובכן, כדאי לדעת כי בתחום התותבות, תחום השייך לרפואת השיניים, יש שינויים והתקדמות וכיום ניתן להתקין שיניים תותבות על גבי 4 שתלים המחוברים זה לזה בקורה עמידה וחזקה. חשוב כי כל אדם ידאג לבצע שיקום פה באופן מקצועי ולכן מומלץ לפנות למרפאות השיניים המקצועיות שמתמחות בנושא השיקום של הפה ויכולות להציע פתרונות מתקדמים לכל אדם. תותבות עדיין פופולאריות בתחום ולרוב מחירן זול יותר מאשר התקנת שתלים ומדובר בטיפול פחות מורכב ולכן יש עדיין אנשים שמעדיפים פתרון זה. יחד עם זאת חשוב לדעת כי לשיניים התותבות יש מספר חסרונות בהשוואה לשתלים הדנטאליים מאחר ויש להתרגל לשיניים החדשות ובתקופה הראשונה עלולים לסבול משיבוש בדיבור, ישנה תחושה של אי נוחות בפה וכן התותבות פוגעות בחוש הטעם מאחר ומלבישים אותן מעל לבלוטות החיך.                                                                                                                                                                                  Boy at the dentist

שיקום באמצעות שתלים

כאמור, ניתן לבצע שיקום פה באמצעות התקנת 4 שתלים אותם מחברים לקורת מתכת וכך ניתן להוציא בקלות על יד פתיחת הסגר את התותבות בכל פעם שרוצים. שיניים תותבים המחוזקות לשתלים המחוברים בקורת המתכת נחשבים לפתרון מתקדם וחדשני והתותבות אינן זזות ממקומן, תופעה שלעיתים מלווה מי שהתקין תותבות רגילות בפיו. כמו כן, בהשוואה לתותבות הרגילות המיקום של התותבת המחוזרת לקורת השתלים מאפשר גישה לבלוטות הטעם ולכן חוש הטעם אינו נפגע כפי שקורה עם תותבות רגילות. אגב, כדאי גם לדעת כי אם אתם סובלים מחרדה דנטאלית, כלומר אתם חוששים מטיפולי שיניים וממפגש עם רופאי השיניים הרי יש כיום שיטות טיפול חדשות על מנת לשקם את הפה כמו השתלות שיניים ביום אחד וכדאי לגשת למרפאת שיניים מקצועית ולקבל ייעוץ מקצועי והמלצות לגבי הפתרונות החדשים והמתקדמים לשיקום הפה שלכם.

מחיר נוח

התקנת תותבות רגילות היא לרוב שיטת הטיפול המהירה והזולה ביותר להשלמת פה חסר שיניים. מרגע כניסת השתלים הדנטאליים לשוק רבים בחרו בפתרון המתקדם והאסתטי יותר אך כעת ניתן לבחור גם בשיטת השיקום החדשה של הפה וליהנות משילוב בין שתלים ותותבות, פתרון איכותי, חדשני, מתקדם ומהיר יחסית. שיטת התותבות הרגילות היא הפתרון הזול ביותר והתוצאות יפות ומרשימות אך כאמור יש גם חסרונות לשיטה זו ולכן מומלץ לשקול פתרונות מתקדמים יותר, גם אם מחירם יחסית יותר גבוה.

 

שליחת תגובה